Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - PerfectCircle®
© Copyright 2023
O nas

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Ma kilkanaście lat doświadczenia w coachingu biznesowym zarówno w firmach jak i z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą oraz w coachingu kariery i coachingu kryzysowym.
W 2015 roku uzyskała certyfikat International Coaching Community – ICC. W 2019 uzyskała certyfikat eCC – ecoCoach Community (obecnie PerfectCircleCommunity) oraz w 2021 certyfikat coacha kryzysowego Akademia IPTIK.

Odbierz bezpłatną konsultację

Specjalizuje się w branżach FMCG, farmacji, gastronomii (HoReCa), retail, produkcji i bankowości. Klienci coachingu wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez. Organizacje jakim pomagała w rozwoju to m.in. Amrest (Sturbucs), Nissan, Feblik, Customeritum.

Dodatkowo posiada ponad 10 letnią praktykę w obszarze HR. w tym obecne stanowisko Dyrektora Personalnego w firmie z sektora budowlanego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu rozumi doskonale zasady działania biznesu firm każdej wielkości i sektora.

Posługuje się płynnie językiem angielskim oraz rosyjskim w stopniu komunikatywnym.

KURS BUSINESS COACHING OPEN

Startujemy 15.04.2023 o godzinie 9:00. Biuro PerfectCircle: Varso Tower, CIC, ul. Chmielna 73, Warszawa.
Dołącz