Karolina Kowalczyk - PerfectCircle®
© Copyright 2023
O nas

Karolina Kowalczyk

Coach biznesowy, Mentor. Absolwentka Akademii PerfectCircle® Business Coaching Open™. Certyfikowany Coach Akademii Set z akredytacją CCA Akademii Set, która działa zgodnie z etyką coacha IFC. Certyfikowany Social Media Manager.

Karolina fascynuje się podświadomością i fizyką kwantową. Pracuje z nią na codzień jako coach i mentor podświadomości.

Odbierz bezpłatną konsultację

Przełamuje wraz z klientem niewspierające schematy z naciskiem na zmianę przekonań i Self Concept (postrzegania siebie), co daje znakomite rezultaty w życiu osobistym jak i budowaniu biznesu, zespołów i organizacji.

Studentka Psychologii Biznesu i Coachingu na Uczelni Collegium Humanum w Warszawie. Od 2020 roku zdobywa certyfikaty oraz kompetencje ze szkoleń Heksagon Pro dotyczące: wyznaczania swojej misji i ról życiowych, diagnozowania swoich przekonań i wartości, wyznaczania celów, pracy z motywacją wewnętrzną, świadomego zarządzania własnymi wartościami, pracy na mocnych stronach, autoanalizy i wprowadzania modyfikacji do samoświadomości, doceniania siebie.

Podąża za klientem bardzo intuicyjnie. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia opracowane przez profesjonalistów PerfectCircle® takie jak The Leader’s Growth Pad™, The Leader’s 3D Scan™. Wykorzystuje również narzędzia między innymi takie jak badanie talentów CliftonStrengths™, w zależności od potrzeb klienta.

Wykazuje się wysokim poziomem empatii oraz akceptacji wobec siebie i innych ludzi. Na podstawie doświadczenia pracy ze sobą i klientami jest przekonana, że każdy z nas jest fundamentem wszystkiego co tworzy, a żeby odnieść długotrwały sukces, fundament musi być stabilny.