Marcin Dębski - PerfectCircle®
© Copyright 2023
O nas

Marcin Dębski

Lider Turkusowych Transformacji w PerfectCircle. Co-founder i główny architekt turkusowej kultury organizacyjnej w Travel Architects. Certyfikowany Mentor Kariery oraz Coach John Maxwell Certified Team. Doświadczony przywódca służebny, a także wieloletni praktyk mindfulness.
Turkusowy Aktywista w Polsce (Turkusowe Śniadania) i zagranicą (Teal Around the World/Global Teal Meetups). Współorganizator Turkusowych Mastermindów.

Odbierz bezpłatną konsultację

Posiada 15+ lat doświadczenia doświadczenia pracy w globalnej korporacji (index FTSE 100) w multikulturowych, rozproszonych i zdywersyfikowanych Zespołach. 12+ lat doświadczenia prowadzenia własnych biznesów (gł. startupów, m.in. z branży szkoleniowo-doradczej). Mistrz Polski (2005) oraz wice mistrz świata (2006) w Global Management Challange. W swojej karierze miał okazję wcielać się w rolę konsultanta strategicznego (m.in. projekt dla WZF Polfa Warszawa), a także trenera. Tworzył programy szkoleniowe oraz wdrażał metodologię train the trainer w zakresie podejmowania decyzji w oparciu o komputerowe symulacje biznesowe. 

Swoje Zespoły prowadził w duchu przywództwa służebnego, przede wszystkim stosując techniki coachingowo-mentoringowe. Jest turkusowym naturszyczykiem, który intuicyjnie wprowadzał tam wiele elementów turkusu. Jego szczególnie mocną stroną jest budowanie psychologicznego bezpieczeństwa, kulutry współpracy oraz rozwijanie innych. 

Dzięki wysokim umiejętnościom uważnego i empatycznego słuchania szybko buduje zaufanie co w konsekwencji sprawia, że można bardziej się otworzyć i spojrzeć głębiej w siebie. To pozwala na większą klarowność i lepsze zrozumienie siebie. Wieloletnia praktyka mindfulness połączona z doświadczeniem biznesowym i um. analitycznymi pozwalają mu widzieć więcej i wychwytywać rzeczy, które dla innych pozostają niezauważone. Z kolei um. zadawania dobrych i celnych pytań, skłania często do zmiany perspektywy widzenia i pomagając poszerzyć swoją “panoramę”. Dzięki temu łatwiej wyjść z zamkniętej bańki myślowej i zobaczyć zupełnie nowe możliwości i rozwiązania. 

Korzysta z wielu różnych narzędzi(zarówno tych stworzonych w PerfectCircle jak i innych), umiejętnie dostosowując je do kontekstu i indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby korzysta z różnych testów psychometrycznych, m.in. CliftonStrengths34 z Instytutu Gallupa.