Jak w 12 miesięcy ułożyć sobie życie irozwinąć karierę w nowej dziedzinieżycia i biznesu - PerfectCircle business coaching & teal organizations
Casestudy

Jak w 12 miesięcy ułożyć sobie życie i
rozwinąć karierę w nowej dziedzinie
życia i biznesu

Doświadczony dyrektor i przedsiębiorca z branży usług pocztowych, Dariusz Barczak, szukał wsparcia w wyborze właściwej drogi oraz projektu biznesowego, któremu mógłby poświęcić się całym sercem. Chciał przyspieszyć swój rozwój przy współpracy z doświadczonym mentorem oraz skutecznym narzędziom, które wsparłyby jego rozwój osobisty oraz rozwój kilka różnych biznesów jakie prowadził. Teraz sam jest coachem biznesowym i mentorem.

Darek, gdy po raz pierwszy spotkał się z coachem biznesowym z PerfectCircle, miał kilka różnych biznesów, w niektórych aktywnie działał jako właściciel lub dyrektor, w kolejnych miał zatrudnionych prezesów lub współwłaścicieli. Jednak, żaden z tych biznesów nie przynosił mu wystarczającej satysfakcji zawodowej ani materialnej. Skorzystał z indywidualnego coachingu biznesowego z Markiem Wzorkiem – coachem biznesowym z PerfectCircle®️ – dzięki temu procesowi ustalił swoje priorytety, skupił się najważniejszym biznesie o największym potencjale wzrosty, następnie poukładał procesy w firmie, osiągnął spełnienie w kwestii relacji osobistych oraz bardzo mocno przyspieszył swój rozwój. W efekcie tego procesu, zauważył jak wiele korzyści przynosi coaching biznesowy dla zwiększenia samoświadomości oraz rozwoju biznesowego oraz osobistego, i sam postanowił wejść w zawód coacha biznesowego. Dołączył do Akademii PerfectCircle®️ – pierwszej w Polsce szkoły coachingu biznesowego i executive coachingu – i tam skutecznie wszedł w zawód coacha biznesowego oraz mentora. Teraz jako coach biznesowy pomaga innym przedsiębiorcom oraz liderom.

Cele i efekty coachingu biznesowego

Na początku procesu coachingu biznesowego, Darek wspólnie z Markiem Wzorkiem ustalili następujące cele:

Cel 1: Wybór biznesu, na którym Dariusz chciałby się skupić i postawienie go na nogi.

Efekty:

  • Darek już po pierwszych sesjach zdecydował, na którym biznesie chce się skupić. Wyznaczył jasne priorytety
  • Po przeprowadzeniu assessmentu The Leader’s 3D Scan, Darek poznał swoje głęboko zakorzenione przekonania oraz nawyki. Niektóre były dla niego zaskoczeniem i postanowił je zmienić.

Cel 2: Uporządkowanie swojego życia osobistego oraz relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi.

Efekty:

  • W trakcie procesu coachingowego Darek zaczął doprowadzać kluczowe obszary własnego życia osobistego oraz zawodowego do coraz większego porządku. Rozwinął się jako biznesmen, przedsiębiorca i człowiek.

Cel 3: Przyspieszenie rozwoju osobistego i biznesowego – dalszy rozwój.

Efekty:

  • Po procesie coachingowym, postanowił zgłębić szczegóły tego zawodu, dołączył do Akademii PerfectCircle®️ – szkoły coachingu biznesowego – i teraz sam jest skutecznie rozwijającym biznesy coachem biznesowym i mentorem.

“Odkąd poznałem Marka, polecam coaching biznesowy i mentoring z nim również innym dyrektorom, prezesom i przedsiębiorcom. Spektakularne efekty, jakie osiągnąłem w obszarze biznesu i kariery zawodowej, ale również życia osobistego, relacji z bliskimi oraz rodziną, wpłynęły na całe moje życie. Jestem teraz zupełnie innym, znacznie lepszym człowiekiem. To przekłada się nie tylko na moje dochody, ale również na poczucie spokoju, szczęście oraz otoczenie jakie tworzę.”

Dariusz Barczak

Podsumowanie

W procesie coachingu biznesowego Dariusz Barczak zrealizował wszystkie swoje cele zawodowe i finansowe. Wraz z przyjacielem założył firmę Wysyłkomaty. Diametralnie zmienił także swoje życie osobiste i ułożył relacje z bliskimi. “Polecam każdej dorosłej osobie proces coachingowy z profesjonalnym coachem. Pozwala ułożyć wiele rzeczy w głowie i zwiększyć poczucie wpływu jaki, masz na swoje życie i otoczenie. A także zwiększyć pewność siebie”. – mówi.