Case Study - PerfectCircle business coaching & teal organizations

CASE STUDY

Co sprawia, że współpraca z nami przynosi spektakularne sukcesy biznesowe?

Zapoznaj się z historiami naszych klientów i zobacz, jak skutecznie osiągamy wspólnie wyznaczone cele.
case study

Odkryj 7 sekretów najskuteczniejszej kultury XXI wieku! Kultura Organizacyjna Google

Jeśli nie miałeś/aś okazji wziąć udziału w ostatnim #TurkusowymWebinarze i pierwszym z cyklu webinarów o kulturach organizacyjnych najbardziej innowacyjnych firm świata, w tym również kulturach organizacyjnych turkusowych organizacji – koniecznie przeczytaj ten artykuł.  Wiele firm w XX i w XXI wieku świadomie bada i kształtuje kulturę organizacyjną, czego dobrym przykładem są turkusowe organizacje. Grono turkusowych … Continued

Czytaj dalej

Jak w rok zbudować turkusową organizację oraz stworzyć zaangażowany, samozarządzający się zespół

Bees & Honey to agencja reklamowa z kilkunastoletnią historią, pracująca dla światowych marek, która poszukiwała sposobu na określenie, w jaki sposób chce działać i jaka chce być. Maciek i Karolina Żybula, założyciele i CEO agencji, długo pracowali nad wizją działania oraz strategią organizacyjną i jej wdrożeniem samodzielnie, ale ich działania nie przynosiły zadowalających efektów. Po … Continued

Czytaj dalej

Jak osiągnąć zwrot inwestycji w wysokości 4525% i robić to, co się kocha?

Grzegorz Marek, absolwent Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu PerfectCircle®️, rozwój osobisty pasjonował od zawsze. Jako doświadczony dyrektor handlowy, w pewnym momencie zaczął prowadzić szkolenia, ale nie były to jeszcze ukierunkowane działania. Wszystko zmieniło się, gdy trafił na webinar Marka Wzorka i podjął spontaniczną decyzję o zostaniu certyfikowanym coachem biznesowym.

Czytaj dalej

Jak w 12 miesięcy ułożyć sobie życie i
rozwinąć karierę w nowej dziedzinie
życia i biznesu

Doświadczony dyrektor i przedsiębiorca z branży usług pocztowych, Dariusz Barczak, szukał wsparcia w wyborze właściwej drogi oraz projektu biznesowego, któremu mógłby poświęcić się całym sercem. Chciał przyspieszyć swój rozwój przy współpracy z doświadczonym mentorem oraz skutecznym narzędziom, które wsparłyby jego rozwój osobisty oraz rozwój kilka różnych biznesów jakie prowadził. Teraz sam jest coachem biznesowym i mentorem.

Czytaj dalej

Jak przejść drogę od 0 do 18 mln przychodu w 3 lata

Istotę naszej pracy stanowi troska o drugiego człowieka. Naszym celem jest odpowiedź na Twoje oczekiwania i poprawa funkcjonowania firmy, zwiększenie Twojej efektywności, redukcja stresu, wzmocnienie kreatywności, zwiększenie wpływu jaki masz na świat i Twoich kompentecji liderskich.

Czytaj dalej