Poznaj nas - PerfectCircle®
© Copyright 2024
misja i wizja

POZNAJ NAS

Firma została założona w roku 2018 roku przez Marka Wzorka pod nazwą ecoCoach jako turkusowa, samozarządzająca się organizacja, oparta na strukturze Układu Solarnego - czyli klientocentryczności w strukturze i kulturze organizacyjnej oraz strategii biznesowej.

Powód założenia firmy był zainspirowany potrzebą i książką "Pracować inaczej" - więcej o inspiracji oraz nazwie firmy znajdziesz w pierwszej książce Marka Wzorka "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku".

W 2022 roku przeszliśmy rebranding do PerfectCircle po radzie jednego z naszych klientów oraz decyzji zespołu. Znaczenie PerfectCircle to: Perfect - oznacza, że każdy człowiek, zespół, organizacja jest z natury idealny oraz Circle - oznacza krąg i wpływ, że każdy człowiek, zespół, organizacja może się rozwijać i wywoływać pozytywny wpływ na świat i na kolejne pokolenia.

Odblokowujemy potencjał człowieka, zespołu i organizacji, pomagając liderom, zespołom i organizacjom zbliżać się do ideału.
Zespół
wizja

NASZA MISJA

Naszym powołaniem jest doprowadzić ludzi, organizacje i świat, do wyższego poziomu szczęścia, rozwoju, wiedzy, wolności i miłości.

WIZJA

Budujemy globalną sieć coachów, szkół i organizacji oraz propagatorów turkusu.

WARTOŚCI

  • Tworzymy turkusową organizację opartą na samozarządzaniu i pełni człowieczeństwa, której celem jest ciągła ewolucja.
  • Zachowujemy najwyższe standardy etyczne oraz biznesowe.
  • Ciągle usprawniamy.
  • Tworzymy zgodę.
  • Jesteśmy transparentni.
  • Równowartość. Wszyscy jesteśmy tak samo ważni.
  • Odpowiedzialność. Chcemy, aby świat wokół nas był lepszy, dlatego działamy odpowiedzialnie, rozsądnie i uczciwie. W trosce o siebie, Klienta i otoczenie.
  • Nasza firma istnieje dzięki Klientom, dlatego Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach.
  • Szybkość reakcji na potrzeby Klienta.
  • Empiryzm. Trzymamy się faktów i danych, mierzymy postępy.

 

STRUKTURA

ORGANIZACYJNA

TUTAJ zobacz jak wygląda nasza turkusowa struktura organizacyjna bazująca na naszej autorskiej i klientocentrycznej metodzie zarządzania Dynamiczne Samozarządzanie™ opartej na Kliencie w środku, dynamicznie zmieniającej się, samozarządzającej oraz nakierowanej na Klienta.

praca

KARIERA

Czy nasza wizja i wartości są Ci bliskie?

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. „Bycie dobrym coachem” – to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do PerfectCircle®️ i do Akademii PerfectCircle®️ – pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #PerfectCircleCommunity.

Zapraszamy Cię na stronę Akademii PerfectCircle®️. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu oraz przedsiębiorczości, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #PerfectCircleCommunity – coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Zobacz kogo szukamy

Akademia

Dołącz do Akademii PerfectCircle, pierwszej w Polsce Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #PerfectCircleCommunity.. Rozwijaj własną działalność i wejdź skutecznie w zawód coacha biznesowego. Zarabiaj więcej, pomagając firmom i liderom.

Wzrastaj