Dołącz do IX edycji Akademii PerfectCircle® - PerfectCircle business coaching & teal organizations
Aktualności

Dołącz do IX edycji Akademii PerfectCircle®

Dowiedz się, jak skutecznie i sprawnie przyspieszyć rozwój swojej kariery coacha biznesowego! Jeśli:

  • chcesz zbudować swój biznes, skutecznie go promować, zarabiać i być dobrym liderem,
  • pragniesz rozwinąć kompetencje coacha, poznać jego najważniejsze narzędzia i metody pracy,
  • ciekawi Cię budowanie relacji biznesowej, płynne przechodzenie przez zmiany, sprzedawanie przez dostarczanie wartości,
  • chciałbyś, tak jak nasi Absolwenci, pracować zwinnie, pomagać setkom ludzi, liderom, organizacjom…nasza Akademia jest właśnie dla Ciebie!

Zdobądź prawie 100 godzin praktycznej wiedzy, która uskrzydli Ciebie, Twoją karierę i pomoże Ci osiągać wyznaczone cele szybciej i wydajniej!

Pracuj z owocnymi narzędziami, takimi jak The Leader’s Growth Pad™, The Leader’s 3D Scan™, ButterflyChange™, oraz wieloma innymi praktykami, które zmieniają wydajność przedsiębiorców i ich wyniki!

Dołącz do #PerfectCircleCommunity i grupy Mastermind, aby poznać ludzi chcących tak jak Ty wnosić wartość do ludzkiego życia i dzielić się swoimi doświadczeniami w obszarze marketingu, coachingu i sprzedaży!Startujemy 18.02.2023 o godzinie 9:00 w biurze PerfectCircle: Varso Tower, CIC, ul. Chmielna 73, Warszawa.

Sprawdź agendę programu tutaj: https://perfectcircle.pl/wp-content/uploads/2023/02/Agenda_AkademiaPerfectCircle_grupaIX.pdf

Po więcej informacji zapraszamy Cię na stronę internetową PerfetCircle: https://perfectcircle.pl/oferta/akademia/ Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisz się już teraz!