Poznaj nas – PerfectCircle®
© Copyright 2022
misja i wizja

POZNAJ NAS

Naszym powołaniem jest doprowadzić ludzi, organizacje i świat, do wyższego poziomu szczęścia, rozwoju, wiedzy, wolności i miłości.

Naszą wizją jest zbudowanie globalnej sieci szkół, coachów, turkusowych ludzi i organizacji.
Zespół
wizja

NASZA MISJA

Naszym powołaniem jest doprowadzić ludzi, organizacje i świat, do wyższego poziomu szczęścia, rozwoju, wiedzy, wolności i miłości.

WIZJA

Budujemy globalną sieć szkół, coachów, turkusowych ludzi i organizacji.

WARTOŚCI

  • Tworzymy turkusową organizację opartą na samozarządzaniu i pełni człowieczeństwa, której celem jest ciągła ewolucja.
  • Zachowujemy najwyższe standardy etyczne oraz biznesowe.
  • Ciągle usprawniamy.
  • Tworzymy zgodę.
  • Jesteśmy transparentni.
  • Równowartość. Wszyscy jesteśmy tak samo ważni.
  • Odpowiedzialność. Chcemy, aby świat wokół nas był lepszy, dlatego działamy odpowiedzialnie, rozsądnie i uczciwie. W trosce o siebie, Klienta i otoczenie.
  • Nasza firma istnieje dzięki Klientom, dlatego Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach.
  • Szybkość reakcji na potrzeby Klienta.
  • Empiryzm. Trzymamy się faktów i danych, mierzymy postępy.
praca

KARIERA

Czy nasza wizja i wartości są Ci bliskie?

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. „Bycie dobrym coachem” – to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do PerfectCircle®️ i do Akademii PerfectCircle®️ – pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #PerfectCircleCommunity.

Zapraszamy Cię na stronę Akademii PerfectCircle®️. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu oraz przedsiębiorczości, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #PerfectCircleCommunity – coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Zobacz kogo szukamy

partnerzy

NASI PARTNERZY

Akademia

Dołącz do Akademii PerfectCircle, pierwszej w Polsce Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #PerfectCircleCommunity.. Rozwijaj własną działalność i wejdź skutecznie w zawód coacha biznesowego. Zarabiaj więcej, pomagając firmom i liderom.

Wzrastaj