Agnieszka Frankiewicz - PerfectCircle business coaching & teal organizations
O nas

Agnieszka Frankiewicz

Radca prawny, manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansów i technologii, kierownik polskiego oddziału międzynarodowej korporacji FIS, executive i biznes coach, mediator, hipnoterapeutka, trenerka relacji, prowadząca podcast “Frankiewicz o związkach”.

Odbierz bezpłatną konsultację


Agnieszka prowadzi polski oddział niemieckiej części korporacji FIS, rozwijając ponad 60 osobowy zespół. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi, sprzedażowymi, strategii rozwoju jak i wsparcia technicznego. Wielokrotnie budowała zespoły od początku ich istnienia, tworząc przestrzeń do wzrastania dla ich członków oraz samoorganizującą się kulturę. Ma doświadczenie w pracy zarówno w globalnych organizacjach, jak i w start-upach. Prowadziła wielomilionowe projekty w obszarze bankowości i technologii, między innymi projekt transformacji banku w Pierwszy Europejski Bank Mobilny.


Obecnie wykorzystuje swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz szeroką wiedzę w wielu dziedzinach, aby jak najlepiej wspierać swoich klientów na drodze do realizacji ich celów biznesowych i osobistych.
Agnieszka w swojej pracy z klientem stosuje sprawdzony i przetestowany na setkach menedżerów proces, wykorzystując do tego najskuteczniejsze narzędzia ecoCoach, które powstały we współpracy z czołowymi managerami, liderami oraz CEO: The Leader’s Growth Pad™, The Power of Habits™, The Power of Good Time Management™, The Leader’s 3D Scan™. Do współpracy wykorzystuje również assesmenty, takie jak CliftonStrengths34 z Instytutu Gallupa lub inne w zależności od potrzeb klienta.

W drodze do realizacji celów biznesowych stawia na rzetelne i kompleksowe opracowanie strategii, połączonej ze szczegółową wizją sukcesu oraz laserową koncentracją na kolejnych etapach jej wdrażania. Agnieszka patrzy na klienta, jego cele i potrzeby holistycznie.