Praca zdalna - PerfectCircle business coaching & teal organizations
oferta

PRACA ZDALNA

Stacjonarnie lub w 100% zdalnie?
Decyzja należy do Ciebie.
zdalnie

 

Z nami możesz pracować w dowolny sposób. Tworząc nowoczesne miejsca pracy wiemy, że zdolność tworzenia silnych zespołów nie jest zależna od tego czy pracujemy w biurze, we własnym mieszkaniu, w kawiarni, na plaży, w ulubionym parku czy na drugim końcu świata.

Dbamy o kulturę organizacyjną oraz tworzenie silnego zespołu, dlatego mamy różne praktyki, żeby ze sobą pracować efektywnie oraz z wartością dla naszych klientów i dla nas samych.

Aplikuj teraz

playliSTA #PerfectCircleTeam na Spotify

Posmakuj muzyki, której słuchamy podczas pracy zdalnej i poczuj wibracje, które napędzają nas każdego dnia!

Sprawdź
faq

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEGO STYLU PRACY

 • Jak pracujesz - zdalnie czy z biura?
  To ty o tym decydujesz, ponieważ najlepiej wiesz, w jakich warunkach zyskasz największą efektywność i satysfakcję z pracy. Nasza społeczność nie ma granic.
 • Jak radzisz sobie z pracą zdalna?
  Dla nas to kluczowa kwestia. Pamiętaj, że PerfectCircle istnieje dzięki naszym Klientom, dlatego Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Jeśli nie jest Ci obca samoorganizacja, umiesz priorytetyzować oraz wykonywać zadania bez ograniczeń technologicznych, możesz pracować z każdego miejsca na świecie lub w systemie hybrydowym.
 • Jaka jest atmosfera w pracy?
  Jednym słowem - turkusowa. Co to znaczy? Siła naszego zespołu opiera się na jednostkach, tworzących zgodną, ambitną organizację. Doprowadzamy ludzi, organizacje i świat, do wyższego poziomu szczęścia, rozwoju, wiedzy, wolności i miłości. To tyczy się również nas samych. Dlatego na co dzień stawiamy na transparencję, partnerstwo i wzajemne zrozumienie.

  Unikając pokazywania hierarchii i używania takich zwrotów w firmie jak "szef", "dyrektor", "prezes", zapewniamy otwartą i przyjazną atmosferę, w której każdy jest do siebie na "Ty", a komunikacja i współpraca opierają się na zaufaniu.
 • A co ze stabilnością Twojego biznesu - czy zdobywasz nowych klientów?
  Tak. Dołączając do zespołu, stajesz się wspólnie z nami przedsiębiorcą. Bierzesz odpowiedzialność za siebie oraz innych kolegów z zespołu i za całą organizację. To dlatego wspólnie dbamy o rozwój nas samych i naszych klientów. Razem pozyskujemy nowych. Dlatego, jeśli nie lubisz ludzi, nie lubisz pomagania innym oraz dawania innym wartości, prawdopodobnie nie będziesz do nas pasować.

  My natomiast regularnie rozpoczynamy nowe projekty z nowymi klientami, a także kontynuujemy współpracę z dotychczasowymi. Perspektywy mamy wyśmienite, przy rozwijaniu firmy na skalę światową.
 • Czym jest Układ Solarny? Jak pracuje się w tak innowacyjnej i nietypowej strukturze organizacyjnej?
  To niezbędny element Turkusowej Organizacji - struktura firmy, która odchodzi od modelu tradycyjnej, hierarchicznej, wertykalnej piramidy, a hierarchia stanowisk jest tylko formalna.

  W przestrzennym Układzie Solarnym w samym centrum jest klient, a dookoła niego krążą różne działy tworzące firmę: od działu sprzedaży, przez produkcję, po księgowość i dział tworzenia oprogramowania. Nazwa Układ Solarny to synonim Układu Słonecznego, w którego centrum jest słońce, które daje Ziemi ciepło, energię, światło. Tak samo w centrum Układu Solarnego jest klient, dający naszej firmie zamówienia, pomysły na nowe produkty, pieniądze, dzięki którym firma może istnieć.

  Pracownicy z poszczególnych działów są najbliżej klienta i mogą podejmować autonomiczne decyzje po to,żeby zapewnić jak najlepszą obsługę. Przy ważnych kosztowych decyzjach ewentualnie konsultują się z kolegami zespołów lub Menedżerami Produktów. W tym systemie "każdy jest menedżerem", dzięki czemu może podejmować indywidualne decyzje i skutecznie doprowadzać zadania do końca.W Układzie Solarnym każdy pracownik czuje się przedsiębiorcą odpowiedzialnym za swój obszar działalności, a bezpośrednim przełożonym jest zawsze klient.