Waldemar Kozłowski - PerfectCircle business coaching & teal organizations
O nas
Waldemar Kozłowski

Waldemar Kozłowski

Ekspercki coach biznesowy z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedaży i 20-letnią specjalizacją w branży finansowej. Wspiera rozwój firm i jednostek, wykorzystując sprawdzone metody coachingu i transformacji kultury organizacyjnej.

Waldemar Kozłowski

Ekspercki coach biznesowy z bogatym doświadczeniem jako menedżer zarządzania w różnorodnych branżach. Koncentruje się na budowaniu wydajnych zespołów sprzedaży i wspieraniu rozwoju organizacyjnego. Jego zdaniem kluczem do osiągnięcia doskonałości w pracy jest motywacja, zaangażowanie i odpowiedzialność jednostki. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży i od 20 lat specjalizuje się w branży finansowej. Oferuje profesjonalne wsparcie w budowaniu wydajnych zespołów oraz rozwoju organizacyjnym.

Od 2019 roku współpracuje z firmą ecoCoach, gdzie zdobył kompetencję coacha biznesowego. To umożliwiło mu skuteczne wspieranie ludzi i organizacji w rozwoju, wykorzystując sprawdzone metody coachingu biznesowego i transformacji kultury organizacyjnej.

W pracy z klientami stosuje sprawdzone procesy i narzędzia rekomendowane przez najlepszych coachów, dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków pracy. Nieustanny rozwój i zrozumienie mechanizmów rządzących ludzkim zachowaniem i potrzebami otoczenia stanowią podstawę działalności. Empatia oraz skuteczna współpraca są kluczowe w dostarczaniu wartości dla klientów, tworząc przy tym inspirującą i motywującą atmosferę dla rozwoju jednostek i zespołów. Wybór tego coacha to inwestycja w rozwój, która przekłada się na realne wyniki i sukcesy. Misją jest wspieranie ludzi i firm w osiąganiu ich pełnego potencjału.