Aktualności - PerfectCircle business coaching & teal organizations

CO NOWEGO?

Bądź zawsze perfekcyjnie zorientowany w tym, co słychać w kręgu naszej społeczności. Zapraszamy Cię na nasz LinkedIn. Znajdziesz na nim m.in. informacje o organizowanych przez nas webinarach, publikacjach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Oczywiście nie zabraknie dobrej dawki wiedzy i nowości coachingowych. Do zobaczenia na profilu!
Najnowsze

Wejdź na drogę sukcesu jako coach biznesowy i dołącz do naszej Akademii Business Coaching OPEN!

 Zdobądź praktyczną wiedzę, której potrzebujesz, aby rozwijać swoją karierę i osiągać swoje cele szybciej, sprawniej i efektywniej niż kiedykolwiek.  Jeśli chcesz nauczyć się:  💡jak budować swoją markę; 💡jak zdobywać klientów; 💡jak być doskonałym liderem; 💡oraz pragniesz poszerzyć swoje umiejętności coachingowe i poznać najważniejsze metody i narzędzia pracy… to nasza Akademia jest właśnie dla Ciebie! 🌟Sprawdź … Continued

Twoje korzyści płynące z dołączenia na jutrzejszy (17.03) bezpłatny #NLPWebinar o 18:00:

🟣 Poznasz podejście NLP, które pomoże Ci uwolnić się od zbędnego poczucia winy i zaniżania własnej wartości 🟣 Przyjrzysz się alternatywnym wzorcom myślenia, które uwalniają nas od negatywnego wpływu kategorii typu „dobrze/źle”, „sukces/porażka”, „pozytywne/negatywne” itp. 🟣 Dowiesz się, jak przekształcić błędy w mądrość oraz jak z tzw. „porażek” czerpać wspierającą wiedzę i umiejętności 🟣 Będziesz … Continued

Dołącz do IX edycji Akademii PerfectCircle®

Dowiedz się, jak skutecznie i sprawnie przyspieszyć rozwój swojej kariery coacha biznesowego! Jeśli: Zdobądź prawie 100 godzin praktycznej wiedzy, która uskrzydli Ciebie, Twoją karierę i pomoże Ci osiągać wyznaczone cele szybciej i wydajniej! Pracuj z owocnymi narzędziami, takimi jak The Leader’s Growth Pad™, The Leader’s 3D Scan™, ButterflyChange™, oraz wieloma innymi praktykami, które zmieniają wydajność … Continued

#TrendyHR Webinar #1

Premiera polskiej wersji raportu “Trendy HR 2023”

13 grudnia od 10:00 do 11:00 podczas pierwszego webinaru z serii #TrendyHR podzielimy się opartymi na badaniach spostrzeżeniami na temat trendów HR w Polsce i na świecie oraz porozmawiamy w gronie ekspertów, dyrektorów HR reprezentujących różne branże i firmy w Polsce oraz na świecie.

Dołącz na webinar, na premierę polskiej wersji raportu Trendy HR na rok 2023. Otrzymaj bezpłatny e-book, i dowiedź się, dlaczego zbliżając się do roku 2023, liderzy muszą postrzegać sens biznesu jako sposób prowadzenia działalności, a nie tylko krótką inicjatywę.

Perfekcyjny tydzień z PerfectCircle

25. października 10:00
Jak zawsze w ostatni wtorek miesiąca podamy Wam zdrową dawkę wiedzy na temat turkusowych organizacji. Webinar pt.: „Holakracja – 6 sekretów najpopularniejszego systemu wdrażania samozarządzania” już jutro!

27. października 17:30-20:00
A jak co czwartek spotkamy się w Venture Café Warsaw, żeby w gronie #PerfectCircleCommunity wymienić się wiedzą. Dołącz do naszego stolika – porozmawiajmy!

Przepis na udany tydzień z PerfectCircle

20. października 17:30-20:00
Dołącz do naszego stolika w Kampusie Innowacji i buduj z nami #PerfectCircleCommunity podczas Venture Café! Jak w każdy czwartek będziemy czekać na Ciebie z otwartymi ramionami i otwartymi umysłami. Niech zmiana zacznie się od rozmowy. Na Chmielnej 73.
22-23. października 9:00-17:00
Moduł II ósmej grupy Business Coaching OPEN – kursanci dowiedzą się, jak rozwijać kompetencje coacha, jaką niszę wybrać i jakich narzędzi używać budując relacje, interakcje oraz własną ścieżkę kariery.
Brzmi ciekawie? Obserwujcie nas na bieżąco i nie przegapcie okazji do rozwoju!

Budujmy społeczność #PerfectCircleCommunity!

To już dzisiaj! Nieważne, czy jesteście już stałą częścią społeczności #PerfectCircleCommunity, naszymi klientami, czy może dowiedzieliście się o nas niedawno – wszystkich miłośników rozmowy i innowacji zapraszamy do Venture Café Warsaw! Od 17:30 do 20:00 mamy zarezerwowany czas tylko dla Was! Dołączcie do naszego stolika w Kampusie Innowacji i porozmawiajmy o tym, jak zmienić świat na lepsze!

Z kim się widzimy?

Mamy sposób, jak poprawić Wam poniedziałkowy humor

– wystarczy, że zobaczycie, jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu!

12. października 18:00
#NLPWebinar pt. „Jak świadomie wykorzystywać potencjał nieświadomości” – kolejny z cyklu webinar na temat programowania neurolingwistycznego. Dowiedz się, jak modyfikować własne zachowania i odczucia, żeby móc wpływać na reakcje innych i udoskonalić sposób autoprezentacji.

13. października 17:30-20:00
Spotkanie społeczności #PerfectCircleCommunity i klientów w Venture Café Warsaw – jak co tydzeń będziemy czekać na Was w Kampusie Innowacji przy stoliku PerfectCircle. Dołącz do nas. Porozmawiajmy w gronie innowatorów i przedsiębiorców, żeby móc słowa zamienić w działanie.

11., 13., 17., 18. października 18:00
Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i wyzwaniu #więcejwolności – zaplanowaliśmy dla Ciebie 4 ekscytujące dni pełne wskazówek, jak osiągnąć sukces w obszarach: coaching-konsulting, tworzenie dochodowych webinarów i kursów online, pisanie książek i e-booków.

My mamy już uśmiechy na twarzach, a Wy?