Home - PerfectCircle®
© Copyright 2023
about us

FROM CONNECTION TO PERFECTION

Pierwszy kontakt, rozmowa, spotkanie, to punkt wyjścia do zmiany prowadzącej do wzrostu Twojej organizacji i osobistego rozwoju. Zacznij działać już teraz i przy wsparciu doświadczonych coachów, rozwijaj swoje unikalne zdolności, cechy i cele. Wspólnie połączymy je w harmonijną całość - Twoje osobiste PerfectCircle.
offer

Coaching

Istotę naszej pracy stanowi troska o drugiego człowieka. Naszym celem jest odpowiedź na Twoje oczekiwania i poprawa funkcjonowania firmy, zwiększenie Twojej efektywności, redukcja stresu, wzmocnienie kreatywności, zwiększenie wpływu jaki masz na świat i Twoich kompetencji liderskich.

Sprawdź

TURKUSOWE ORGANIZACJE

Twoja organizacja może rozwijać się w tempie wykładniczym. Żeby to zrealizować zapraszamy do przejścia przez trzy etapy procesu Od Hierarchii Do Turkusu™ i wdrożenie Dynamicznego Samozarządzania™.

Rozpocznij proces

Akademia PerfectCircle®️

Dołącz do pierwszej w Polsce szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu. Rozwijaj własną działalność i wejdź skutecznie w zawód coacha biznesowego. Zarabiaj więcej, pomagając firmom i liderom.

Wzrastaj

Szkolenia

Na naszych szkoleniach dowiesz się, jak działają turkusowe organizacje i dlaczego tak skuteczna jest Akademia Przywództwa. Nauczymy Cię metody OKR, przeprowadzimy warsztaty dla Zarządów i Menedżerów. Ponadto sprawimy, że strategie biznesowe, coachingowy styl zarządzania nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Rozwijaj się

Doradztwo

Chcesz działać skuteczniej w biznesie? Skorzystaj z naszego konsultingu i doradztwa. Z nami przejdziesz m.in. pełen proces wdrażania OKR - Objective Key Results, poznasz działanie samozarządzania i turkusowych organizacji oraz nauczysz się tworzyć strategie biznesowe.

Spotkajmy się

Sklep

Nie trać czasu na rozwój. Skorzystaj z naszej oferty szkoleń, e-booków, książek i materiałów coachingowych. Czy Twoim pierwszym zakupem będzie książka “Od hierachii do turkusu”? A może zdecydujesz się na kurs “Pewność Siebie Zawsze i Wszędzie”?

Skorzystaj
opinions

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpress1/wp-content/uploads/cache/98ed024ebb690734c8be887e51f87ab7c512441d.php on line 7
clients

THEY TRUST US

what's new

Wejdź na drogę sukcesu jako coach biznesowy i dołącz do naszej Akademii Business Coaching OPEN!

 Zdobądź praktyczną wiedzę, której potrzebujesz, aby rozwijać swoją karierę i osiągać swoje cele szybciej, sprawniej i efektywniej niż kiedykolwiek.  Jeśli chcesz nauczyć się:  💡jak budować swoją markę; 💡jak zdobywać klientów; 💡jak być doskonałym liderem; 💡oraz pragniesz poszerzyć swoje umiejętności coachingowe i poznać…