Nowy tydzień = nowe możliwości rozwoju! Dołącz do nas w nadchodzących wydarzeniach! - PerfectCircle business coaching & teal organizations
Aktualności

Nowy tydzień = nowe możliwości rozwoju! Dołącz do nas w nadchodzących wydarzeniach!

20. września 18:00
Liderze, poznaj 4 sekrety jak wzrastać na przekór recesji” – weź udział w webinarze Marka Wzorka, który podzieli się wiedzą i praktykami ze świata liderów oraz firm wzrastających w trakcie recesji. Dowiedz się, jak rozwinąć swój biznes nawet podczas kryzysu.

21. września 23:59

Ostatnia szansa zapisania się do najbliższej grupy VIII edycji Akademii PerfectCircle i uwielbianego przez naszych klientów programu Business Coaching OPEN. Kurs prowadzony w formie hybrydowej (na żywo w Warszawie oraz online). Z nami wejdziesz w zawód coacha biznesowego i otrzymasz ekspercką wiedzę z zakresu coachingu, coachingu biznesowego, executive coachingu oraz rozwijania biznesu w branży edukacyjnej oraz konsultingowej!

23. września 17:30-20:00
Porozmawiaj z nami w trakcie meetupów Venture Café – dołącz do naszego stolika i buduj z nami #PerfectCircleCommunity

24-25. września 9:00-17:00

Planowany start VIII edycji Akademii PerfectCircle i uwielbianego przez klientów programu Business Coaching OPEN!

Coaching oraz business development to kompetencje przyszłości, a najskuteczniej w Polsce uczą się go uczestnicy w programie Business Coaching OPEN. Skorzystaj z ostatniej okazji i zarezerwuj ostatnie wolne miejsca!

Rozwiń skrzydła z PerfectCircle.