Dlaczego potrzebujesz coacha? - PerfectCircle business coaching & teal organizations
Blog

Dlaczego potrzebujesz coacha?

Biznes coaching Samozarządzanie

Świat zmienia się coraz szybciej i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Czy zauważyłeś, że zmiany nabierają tempa zarówno na Twoim stanowisku pracy, w firmie, w branży, jak i u konkurentów oraz dostawców? Z każdym dniem pojawiają się nowości oraz innowacje w marketingu, sprzedaży, zarządzaniu zespołem lub zarządzaniu projektami. Tym codziennym wyzwaniom coraz trudniej jest samodzielnie sprostać.

Współpraca i umiejętność doboru odpowiednich doradców są kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia. Wiele firm i osób prywatnych wielokrotnie korzysta z usług wykwalifikowanego coacha, by odpowiednio zadbać o rozwój swojego zespołu, prowadzonego biznesu i samych siebie.

Dzięki wzięciu udziału w odpowiednio opracowanym, zrównoważonym programie w PerfectCircle®️ zapewnisz sobie i innym skuteczne narzędzia pracy, przestrzeń na przeanalizowanie nowych pomysłów i szybsze podjęcie przemyślanych decyzji. Podobnie jak sławni sportowcy, tacy jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Cristiano Ronaldo czy Agnieszka Radwańska postawisz na odpowiednie przygotowanie i wsparcie, które zapewni Ci Twój osobisty Coach.

Jednym z głównych zadań Coacha będzie:

  • przeanalizowanie Twoich potrzeb
  • ewaluacja Twojego sposobu działania
  • udzielanie informacji zwrotnych
  • pomiar osiąganych efektów
  • przeprowadzenie procesu coachingowego prowadzącego do określonych przez Ciebie celów i wspieranie Cię w ich realizacji